JP Snowflake - шаблон joomla Авто

1. septembrī JIC pagalms tika iekrāsots košās krāsās!

Šogad, patiesi aizraujoši un neparasti, Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centra (JIC) pagalmā par godu 1. septembrim, tika rīkotas krāšņas svinības “Aizkrāso vasaru, iekrāso rudeni!”. Šis bija viens no vērienīgākajiem Jaunatnes iniciatīvu centra pasākumiem, kuru visa pasākuma laikā apmeklēja vismaz 500 bērnu un jauniešu no visa novada. 

 

Nopietna gatavošanās pasākumam sākās jau rīta agrumā, kad savu darbu pie šķūņa sienas pārveides uzsāka tribal.lv graffiti mākslinieks ar palīgu un darbu turpināja līdz pat pēcpusdienai. Jaunajā sienas zīmējumā ir ietvertas visdažādākās ar jauniešu dzīvi saistītās aktivitātes, kas aktuālas Ķekavas novadā un Latvijā, kā arī patiesi izcili novada jaunieši ar ko lepojamies – Justs Sirmais, šī gada Latvijas pārstāvis Eirovīzijas konkursā un Linda Kinca, titula Mis Latvija 2016 īpašniece.   

Pasākums tika atklāts ar pamatīgu motora rūkoņu, Motokluba “x99/Slīterāni” pavadībā ierodoties lieliskajam un atraktīvajam pasākuma vadītājam Kašeram. Kam uzreiz sekoja JIC direktores, Lindas Vaškevicas – Vietas, iedvesmojošā uzruna oficiāli atklājot jauno sienas graffiti un sveicot visus jauniešus ar mācību sezonas sākšanos. 

Visa vakara gaitā, pasākuma apmeklētājiem bija iespēja saņemt jautrus draugu bezmaksas foto no fotoautomāta , nofotografēties uz kāda no motokluba “x99/Slīterāni” motocikliem ,saņemt motobraucēju autogrāfus un dažiem viszinošākajiem arī tikt izvizinātiem uz īstiem sporta močiem. Ikvienam bija iespēja vērot vispārsteidzošākos  priekšnesumus, kurus sniedza “Big Party” burbuļu šovs, Duets “Santehniķi”, grupa “Sala” no Jēkabpils, “JVcubs dance company”, kā arī piedalīties Jaunatnes iniciatīvu centra ritma studijas bungu aplī un dažādo konkursos, kuru dalībnieki saņēma balvas no pasākuma atbalstītājiem AS “Putnu fabrika Ķekava” un SIA “Melnā kafija”

Mūsu pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja īpašais viesis - Mis Latvija 2016, Linda Kinca, kurai pasākuma laikā pateicības un sveicienus no mūsu atbalstītājiem pasniedza Ķekavas novada domes priekšsēdētājs, Andis Damlics un JIC direktore, Lindas Vaškevica – Vieta. 

Taču vairākumam pasākuma apmeklētāju, visu vakaru mieru nedeva viens jautājums - “Kad būs OLAS?”. Apmeklētāji atbildi uz savu un vēl kādu īpašu jautājumu saņēma vakara noslēgumā, kad uz skatuves “Ķekavas” vistas izaicināja grupu “OLAS”, noskaidrot “Kas bija pirmais – vista vai ola?”. Uz to “OLAS” no visas sirds atbildēja, ka “Šajā pasaulē pati svarīgākā ir mamma”.

Draugi! Paldies, ka bijāt gatavi doties kopā ar mums šajā aizraujošajā piedzīvojumu virpulī. Vēlam Jums vienmēr būt neatlaidīgiem, košiem, drosmīgiem, skaistiem, radošiem, pamanāmiem, neizsmeļamiem un saglabāt ticību sev ik dienu atceroties, ka “tie ir mūsu sapņi, mūsu krāsas kurās savu dienu krāsojam”.

Paldies, Ķekavas jauniešu padomei un personīgi Rasai Krūmiņai par sadarbību, kas atveda pie mums motoklubu “x99/Slīterāni”.

Un vislielākā un sirsnīgākā pateicība par nesautīgi ieguldīto darbu un laiku šī neaizmirstamā piedzīvojuma radīšanā, pasākuma režisorei – Evijai Paslauskai.  

Uz drīzu tikšanos jau turpmākajos JIC pasākumos! Seko līdzi mūsu aktivitātēm: jic.kekava.lv vai https://www.facebook.com/jickekava/