JP Snowflake - шаблон joomla Авто

PROJEKTU KONKURSA RĪGAS REĢIONA NVO IZAUGSMEI UN ATTĪSTĪBAI 2016

SPIED UZ BILDES LAI LEJUPLĀDĒTU PIELIKUMS

Biedrība “Latvijas Pilsoniskā alianse” izsludina projektu konkursu, kura ietvaros plānots piešķirt finansējumu biedrībām un nodibinājumiem Rīgas plānošanas reģionā. Konkursa mērķis ir veicināt Rīgas plānošanas reģionā starpkultūru dialogu un pilsoniskās sabiedrības attīstību, tai skaitā mazākumtautību NVO darbu un uzlabot romu integrāciju sabiedrībā. 

Projektu konkurss iedalīts šādās jomās:

1. Mazākumtautību NVO atbalsta projekti;

2. Pilsoniskās sabiedrības attīstības projekti;

3. Starpkultūru dialoga projekti;

4. Romu integrācijas projekti.

Projektus var iesniegt līdz 2016. gada 20. jūnija pl. 12.00 biedrībai “Latvijas Pilsoniskā alianse”  sūtot attiecīgo dokumentāciju uz adresi Ģertrūdes iela 19/21-3, Rīga LV-1011 un e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Projektu īstenošanas laiks ir no 2016. gada 1.jūlija līdz 2016. gada 16. decembrim. Visus projekta sagatavošanas norādījumus variet skatīt pielikumos un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. biroja vadītāju Anitu Īvāni.

Finansētājs pēc lēmuma pieņemšanas par finansējuma piešķiršanu, trīs darba dienu laikā elektroniski informē visus Pretendentus, kā arī ievieto informāciju interneta vietnē www.nvo.lv