JP Snowflake - шаблон joomla Авто

Noslēgušās piedzīvojumu sacensības Zvirbuļu taka 2016

Ar Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centra atbalstu no 29. aprīļa līdz 1. maijam, Ķekavā, Kempinga “Zanzibāra” apkārtnē norisinājās “Zvirbuļu taka 2016” – 27 stundu āra dzīves piedzīvojumu un aktivitāšu spēle, kurā piedalījās ap 80 dalībniekiem. Būtiskākais uzdevums šo sacensību dalībniekiem bija katram savā nometnē un komandas lokā pildot uzdevumus, tikt līdz finišam, paralēli iemācoties ne tikai strādāt komandā, bet dzīvot saskaņā ar dabu un tās likumiem.

 Ar Rīgas Rotari kluba finansētā un Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centra realizētā projekta “Miera balodis” atbalstu, ikvienam Ķekavas novada jaunietim tika dota iespēja piedalīties šajās piedzīvojuma sacensībās bez maksas. Šo iespēju kopumā izmantoja četras  Ķekavas novada jauniešu komandas, kas stājās pretī virknei āķīgu uzdevumu un atgriezās no sacensībām pieredzes un emociju bagātināti.

 

Herta, par sacensībās piedzīvoto: “Zvirbuļu taka man ļoti, ļoti patika. Patiešām bija interesanti, no sākuma mēs nesapratām, kas jādara, jo mums neviens īsti neizskaidroja. Bet pēc tam mēs sapratām, ka tā arī ir tā, doma, ka mums nestāsta neko un ka mums pašiem viss ir jānoskaidro un otrajā dienā jau mēs sākām vairāk pildīt šos uzdevumus un iegājām azartā. Mēs bijām ļoti priecīgi par to cik mēs daudz nostaigājām, tā ka arī ļoti veselīgs šis pasākums bija. Kopumā daudz labus un pozitīvus iespaidus ieguvām.”

 

“Brīdī, kad devos uz trasi, biju iedomājies visu mazliet savādāk. Dodoties uz pasākumu es jau ieriekš biju paredzējis, ka pasākums nebūs tik augstā līmenī, kā tas patiesībā notika. Man Ļoti, ļoti patika. Un viennozīmīgi piedalīšos Zvirbuļu takā 2017”, savos iespaidos dalās Lauris.

 

Jāņa viedoklis: “Bija forši, kopumā. Pasākums bija izvēlēts pareizā laikā, jo bija saulains, tāpēc pasākumā ieguvu pieredzi un saulē apdedzinātus plecus. Nevienu uzdevumu bez komandas nevar izpildīt, tāpēc tas šajās sacensībās ir pats svarīgākais – komanda.”

 

 Pasākuma dalībnieki atzīst, ka pēc vairākām dabā pavadītām dienām ir grūti atgriezties realitātē un pieslēgties pie pierastās ikdienas. Lielai daļai spēles dalībnieku šis pasākums ir devis siltas izjūtas un iemācījis daudz jauna par sadarbību, prieku, izaicinājumu pieveikšanu un galvenokārt darbošanos komandā.

Foto no sacensībām: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.804115669724079.1073741893.269526686516316&type=3